Skip to content
Menu

Koopiakeskus

Nii ühe- kui kahepoolsete kuni SRA3 suurusega must-valgete ja värviliste kopeerimis-, skaneerimis- ja trükitööde teostamiseks kasutame lasertrükitehnikal põhinavat kvaliteetset uut multifunktsionaalset Canon imagePress C165 printerit. Seade võimaldab samaaegselt voltida ja klammerdada brošüüre formaadis kuni 305 x 457 mm.

Kvaliteetne trükk katmata, kaetud ja tekstuurilisel paberil. Võimaldab trükkida kuni 350gr printmeediale.
Maksimaalne klammerdatavate lehtede arv 65, voldib ja klammerdab korraga kuni 20 lehte.

Oodatud on näiteks: dokumendid, hinnakirjad, kasutusjuhendid, flaierid, joonised, voldikud ja palju muud.

Kuni 914mm laiuse formaadis piltide või jooniste skaneerimiseks, kopeerimiseks ja trükkimiseks kasutame Canon imagePROGRAF TZ-30000 seadet. Plotter kasutab veekindlad ja pleekimiskindlad pigmenttinte, mis ei lähe niiskes keskkonnas laiali.

Trükkida saab nii erinevat tüüpi paberile ( 75gr ja 160gr) kui ka muudele alusmaterjalidele, näiteks rebenemise ja vihmakindla materjalina kasutatakse Polyprop Water Resistant trükimeediat, mistõttu võib trükiseid kasutada ka välitingimustes.

Kuni A0+ formaadis jooniste kiireks voltimiseks kasutame Oće 940 voltimismasinat.

Töödelda saame näiteks AutoCAD joonised, plakateid, postreid ja ka fotosid. Trükitöödeks on oodatud failid .dwg, .dwf, .dgn, .pdf, .tiff, .jpg, .bmp, .doc, .docx, .xls, .xlsx kujul. Vajadusel aitame materjale enne väljatrükki korrigeerida.

A4 ühepoolne mustvalge   0,15€
A3 ühepoolne mustvalge   0,30€
A4 ühepoolne värviline      0,40€    
A3 ühepoolne värviline      0,70€

Trükikoguste puhul alates 10 eksemplarist on soodsam hind. Kõiki eelpool nimetatuid saab trükkida ka kahepoolselt. Suuremõõduliste jooniste puhul kehtib ruutmeetri hind, mustvalgel 2€ ja värvilisel 6€. Suurema kaetavusega trükiste puhul, näiteks plakat on ruutmeetri  hind 25€.

Samuti pakume skaneerimis, voltimis, lamineerimis,  spiraalköitmise, failide konventeerimise teenust.

* väljatoodud hinnad sisaldavad käibemaksu

koopiakeskus
Soovin pakkumist