Koopiakeskus

Nii ühe- kui kahepoolsete kuni A3 suurusega must-valgete ja värviliste kopeerimis-, skaneerimis- ja trükitööde teostamiseks kasutame lasertrükitehnikal põhinavat kvaliteetset Xerox WorkCentre 7125 kontorikombaini.

Oodatud on näiteks: dokumendid, hinnakirjad, kasutusjuhendid, flaierid, joonised, voldikud ja palju muud.

Kuni A0+ formaadis (laius kuni 1067 mm) piltide või jooniste skaneerimiseks, kopeerimiseks ja trükkimiseks kasutame uuel CrystalPoint trükitehnoloogial baseeruvat Oće ColorWave 550 laiformaat printerit ja Oće TC4 skännerit.

Trükkida saab nii erinevat tüüpi paberile kui ka muudele alusmaterjalidele (Softbanner, Tyvek jne.), mistõttu võib trükiseid kasutada nii sise- kui välistingimustes.

Kuni A0+ formaadis jooniste kiireks voltimiseks kasutame Oće 940 voltimismasinat.

Töödelda saame näiteks AutoCAD joonised, plakateid, postreid ja ka fotosid. Trükitöödeks on oodatud failid .dwg, .dwf, .dgn, .pdf, .tiff, .jpg, .bmp, .doc, .docx, .xls, .xlsx kujul. Vajadusel aitame materjale enne väljatrükki korrigeerida.

A4 ühepoolne mustvalge   0,10€
A3 ühepoolne mustvalge   0,20€
A4 ühepoolne värviline      0,30€    
A3 ühepoolne värviline      0,65€

Trükikoguste puhul alates 10 eksemplarist on soodsam hind. Kõiki eelpool nimetatuid saab trükkida ka kahepoolselt. Suuremõõduliste jooniste puhul kehtib ruutmeetri hind, mustvalgel 1,50€ ja värvilisel 5,50€. Suurema kaetavusega trükiste puhul , näiteks plakat on ruutmeetri  hind 25€.

Samuti pakume skaneerimis, voltimis, lamineerimis,  spiraalköitmise, failide konventeerimise teenust.

* väljatoodud hinnad sisaldavad käibemaksu

Soovin pakkumist